• (+372) 501 3082

Vitocrossal 300

Laos olemas

Omadused:

Võimsus: 2.5–60 kW

Normkasutegur: 98 % (HS) / 109 % (Hi)
Energiatõhususe klass: A
Kütus: Maagaas ja vedelgaas

Vitocrossal 300 CU3A - täidab kõik soovid


Lõigake kasu neist eelistest

  • Muundab kasutatava energia 98% ulatuses soojuseks
  • Vähese müraga, ökonoomne ja keskkonnasäästlik
  • Isepuhastuv efekt tänu siledatele roostevabast terasest pealispindadele
  • Põlemisprotsessi reguleerimissüsteemiga Lambda Pro Control kõikidele gaasiliikidele
  • Madalad kulud korstnapühkijale tänu kontrollimise intervallide pikenemisele 3 aastani

Põhjale toetuv tippklassi katel

Vitocrossal 300 on tipptoode põhjale toetuvate gaasi-kondensatsioonikatelde seas.

End tõestanud MatriX-gaasipõleti koos Lambda Pro Control põlemisprotsessi reguleerimissüsteemiga kohandub automaatselt maa- ja vedelgaasi erinevate omadustega.

Konstruktsioon, mille korral asetsevad soojusvahetite pinnad vertikaalselt, kasutab eriti tõhusalt ära küttegaaside kondensatsioonisoojust. Nii muundatakse kuni 98% kasutatavast energiast soojuseks.

Võimsusvahemikuga 2,5–60 kW sobib kompaktne gaasikütteseade mitmepereelamute ja avalike ja tööstushoonete kütmiseks.

Mugav Vitotronic-regulaator

Hõlpsalt kasutatava Vitotronic-regulaatoriga võidavad nii seadme kasutaja kui ka spetsialiseerunud ettevõte. Juhtmenüü on loogiliselt ja kergesti arusaadavalt üles ehitatud, valgustatud, kontrastne ja kergesti loetav.

Abifunktsioon teavitab kahtluse korral järgmistest sammudest. Graafilisel juhtpaneelil kujutatakse ka kütte tunnusjooned ja päikeseenergia kogus, kui päikesekütteseade on ühendatud.

Üksteisega kooskõlas: süsteemitehnika.

„Tervik on enam kui selle osade summa.“ Sellest põhimõttest lähtudes ei paku Viessmann vaid üksikuid küttesüsteemi komponente, mis vastavad täpselt Viessmanni kõrgetele kvaliteedile, usaldusväärsusele ja tõhususele esitatavatele standarditele. Kõik tooted on pigem seotud kooskõlastatud terviksüsteemiks, milles kõik detailid üksteisega sobituvad. Sest ainult täiuslik süsteemi integreeritud komponentide koostöö kasutab ära kogu innovatiivse tipptehnika potentsiaali.

Viessmanni süsteemitehnika hõlmab kõike, mis moodustab usaldusväärse ja ökonoomse küttesüsteemi. Vitotronic-regulaator koos raadio teel juhitava kaugjuhtimissüsteemiga ja võimas Vitocell-soojaveesalvesti mugavaks tarbevee valmistamiseks kuni kvaliteetsete solaarseadmeteni küttesüsteemi kulusid säästvaks toetamiseks.