• (+372) 501 3082

Vitodens 100-W

Omadused:

Võimsus: 6.5–35 kW

Normkasutegur: 97% (Hs)
Energiatõhususe klass: A
Kütus: Maagaas ja veeldatud gaas

Vitodens 100 mahub üliväikesesse mööbliorva


Kasutage neid eeliseid:

  • Eeskujulik hinna ja võimsuse suhe
  • Ülikompaktsed mõõtmed
  • Vastupidav ja tõhus soojusvaheti Inox-Radial
  • Muudab kuni 97% kasutatud kütusest soojuseks
  • Vajab vähe hooldust
  • Energiatõhususe klass: A

Võtab väga vähe ruumi

Seinapealne gaasikondensatsioonikatel Vitodens 100-W sobib ideaalselt eluruumidesse paigaldamiseks. Selle saab hõlpsasti paigaldada seinale ja vannitoa-, tualeti- või köögimööbli sisse. Vitodens 100-W-ile jätkub piisavalt ruumi pesumasina, kuivati või tööpinna peal.

Seinale kinnitatav gaasikondensatsioonikatel Vitodens 100-W on säästlikkuse ja pikaealisuse musternäidis. Roostevabast terasest soojusvaheti Inox-Radial tagab pikaajalise suure energiaväljundi.

Seade tarbib vähem energiat, sest kasutab ka heitgaasienergiat. Nõnda vähendate küttekulu ja säästate keskkonda. Tulemuseks on kuni 97% efektiivsus.

Mugav juhtida ja hooldada

Elektriline juhtseadis töötamiseks toatemperatuuril on Vitodens 100-W katlas eelnevalt komplekteeritud.

Kui ühendada välistemperatuuriandur, lülitub katel automaatselt ümber välistemperatuuri kompenseerimise režiimile. Pööratavad valitsad võimaldavad hõlpsalt reguleerida kütte- ja tarbeveetemperatuuri.

Gaasikondensatsioonikatla hooldustööd võtavad väga vähe aega. Kõikidele osadele pääseb ligi eestpoolt, katla külgedele ei pea tehnohoolduseks ruumi jätma.

Kooskõlastatud: süsteemi tehnika.

„Tervik on rohkem kui selle osade summa.” Sellest ütlusest lähtuvalt ei paku Viessmann pelgalt eraldi küttekomponente, mis vastavad Viessmanni rangetele kvaliteedi-, töökindlus- ja tõhususstandarditele. Mõned tooted on ühendatud ühtsesse süsteemi, kus kõik detailid on omavahel kooskõlas. Ainult süsteemi paigaldatud komponentide ideaalne koostöö toob välja kogu novaatorlike kõrgtehnoloogiate võimsuspotentsiaali.

Viessmanni süsteemi tehnika kätkeb endas kõike, mis muudab kütmise usaldusväärseks ja ökonoomseks. Juhtmevaba kaugjuhtimispuldiga juhtseadis Vitotronic, võimas kuumaveemahuti Vitocell ülimugavaks vee soojendamiseks ja koguni kõrge kvaliteediga päikeseenergiaseadmed, tänu millele vähenevad küttekulud.