• (+372) 501 3082

Vitodens 200-W

Laos olemas

Omadused:

Võimsus: 17.0 - 105.0 kW.

Normkasutegur: 98 % (Hs) / 109 % (Hi)
Mitmekatlaline kaskaadpaigutus kuni nelja Vitodens 200-W seadmega (kuni 420 kW)
Energiatõhususe klass: A
Kütus: Maagaas ja vedelgaas

Vitodens 200 – püsivalt tõhus


Lõigake neist eelistest kasu

  • Eeskujulik hinna ja võimsuse suhe.
  • Kasutatud kütuse muundamine soojuseks kuni 98% ulatuses.
  • Töötab vaikselt tänu madalale ventilaatori pöörete arvule.
  • Kompaktsed mõõtmed, ainult 450 mm lai.
  • Valikul saadaval kombi- või kütteseadmena.

Välise või integreeritud soojaveevarustusega.

Seinale paigaldatav gaasikondensatsiooniseade Vitodens 200-W on säästlikkuse ja pikaealisuse musternäide. Püsivalt kõrge kondensatsiooni kasuteguri eest seisab terasest Inox-Radial soojusvaheti.

Seade kasutab vähem energiat, kuna see kasutab lisaks ka heitgaaside soojust. See vähendab küttekulusid ja ka keskkonna koormust.

Vitodens 200-W on valikul saadaval eraldi soojaveevarustuse süsteemiga (tüüp B2HA) ja integreeritud läbivoolusoojendiga (tüüp B2KA). Seega on nii küte kui ka soojaveevarustus mahutatud minimaalsele pinnale.

Tugev, pika kasutuseaga põleti

Terasest MatriX silinderpõleti paistab silma pika kasutusea poolest. Integreeritud Lambda Pro Control põlemisprotsessi reguleerimissüsteem kohandab põlemisprotsessi automaatselt erinevatele gaasiliikidele.

Lambda Pro Control põlemisprotsessi reguleerimissüsteemiga on korstnapühkija poolne kontroll vajalik vaid iga kolme aasta möödudes. See säästab kulusid.

Ka hoolduse seisukohast on gaasi-kondensatsioonikatel äärmiselt aegasäästev. Kõik detailid on eest ligipääsetavad, küljele ei ole vaja jätta hooldustöödeks ruumi.

Ühendatav kaskaadidega kuni 600 kW

Välise või integreeritud soojaveevarustusega.

„Tervik on enam kui selle osade summa.“ Sellest põhimõttest lähtudes ei paku Viessmann vaid üksikuid küttesüsteemi komponente, mis vastavad täpselt Viessmanni kõrgetele kvaliteedile, usaldusväärsusele ja tõhususele esitatavatele standarditele. Kõik tooted on pigem seotud kooskõlastatud terviksüsteemiks, milles kõik detailid üksteisega sobituvad. Sest ainult täiuslik süsteemi integreeritud komponentide koostöö kasutab ära kogu innovatiivse tipptehnika potentsiaali.

Viessmanni süsteemitehnika hõlmab kõike, mis moodustab usaldusväärse ja ökonoomse küttesüsteemi. Vitotronic-regulaator koos raadio teel juhitava kaugjuhtimissüsteemiga ja võimas Vitocell-soojaveesalvesti mugavaks tarbevee valmistamiseks kuni kvaliteetsete solaarseadmeteni küttesüsteemi kulusid säästvaks toetamiseks.