• (+372) 501 3082

Vitodens 222-F

Omadused:

Võimsus: 3.2–35 kW

Normkasutegur: 98 % (Hs) / 109 % (Hi)
Energiatõhususe klass: A
Kütus: Maagaas ja vedelgaas

Vitodens 222-F – põhjale toetuv ja mugav koos laadimissalvestiga


Lõigake neist eelistest kasu

  • Põhjale toetuv kompaktne gaasi-kondensatsiooniseade, mis sobib mõõtudelt köögimööblisse.
  • Tänu integreeritud laadimissalvestile pakub suurt soojaveevarustamise mugavust.
  • Pikaealine ja efektiivne tänu soojusvahetile Inox-Radial.
  • Energiasäästlik kõrgefektiivne pump
  • Rakenduse kaudu käsitsetav Vitotronic-regulaator koos teksti- ja graafikanäidikuga (valikul).

Kompaktne kondensatsiooniseade emailitud laadimissalvestiga.

Põhjale toetuv kondensatsiooniseade Vitodens 222-F ei vaja eraldi ruumi. See on nii kompaktne ja vaikne, et selle saab paigaldada isegi kööki.

Reguleeritava pöörete arvuga kõrgefektiivne pump on äärmiselt säästlik. Vitodens 222-F on oma kuni 35 kW ideaalne korteriomandisse või ühepereelamusse.

Esile võib tõsta mugavat soojaveevarustust kondensatsiooniseadme abil. 100- või 130-liitrine laadimissalvesti hoolitseb vannivõtmiseks või duši all pesemiseks vajamineva sooja vee eest.

Gaasikulu on pidevalt väike ja tänu põlemisprotsessi reguleerimissüsteemile Lambda Pro Control on seade äärmiselt töökindel. Seetõttu on kontroll vajalik ainult iga kolme aasta järel – see säästab kulutusi korstnapühkijale.

Laadimissalvesti tööpõhimõte

Võrreldes tavapärase soojaveesalvestiga, suudab laadimissalvesti anda sama koguse sooja vett oluliselt väiksema mahutavusega.

Laadimissalvesti korral voolab kogu aeg läbivoolusoojendis soojendatud vett peale ja nii on soe vesi kogu aeg olemas. Andurid hoolitsevad, et väljavoolutemperatuur oleks pidevalt sama.

Vajadusel lülitub juurde silinderpõleti MatriX ja hoolitseb soovitud veetemperatuuri eest. See põhimõte on täiendavaks eeliseks eelkõige pikemaajalisel vanni- ja dušivõtmisel.

Üksteisega kooskõlas: süsteemitehnika

„Tervik on enam kui selle osade summa.“ Sellest põhimõttest lähtudes ei paku Viessmann vaid üksikuid küttesüsteemi komponente, mis vastavad täpselt Viessmanni kõrgetele kvaliteedile, usaldusväärsusele ja tõhususele esitatavatele standarditele. Kõik tooted on pigem seotud kooskõlastatud terviksüsteemiks, milles kõik detailid üksteisega sobituvad. Sest ainult täiuslik süsteemi integreeritud komponentide koostöö kasutab ära kogu innovatiivse tipptehnika potentsiaali.

Viessmanni süsteemitehnika hõlmab kõike, mis moodustab usaldusväärse ja ökonoomse küttesüsteemi. Vitotronic-regulaator koos raadio teel juhitava kaugjuhtimissüsteemiga ja võimas Vitocell-soojaveesalvesti mugavaks tarbevee valmistamiseks kuni kvaliteetsete solaarseadmeteni küttesüsteemi kulusid säästvaks toetamiseks.