• (+372) 501 3082

Vitodens 242-F

Omadused:

Võimsus: 3.2–26 kW.

Normkasutegur: 98 % (Hs) / 109 % (Hi)
Energiatõhususe klass: A
Kütus: Maagaas ja vedelgaas

Vitodens 242-F on kompaktne põrandale paigaldatav gaasikondensatsiooni-/päikeseenergiaseade


Kasutage järgmisi eeliseid:

  • Energiatõhususe klass A
  • Vee soojendamise energiatõhususe klass A
  • Gaasisoojendi sisseehitatud päikesekollektorseadme, 170-liitrise kogumisanuma ja kõikide oluliste päikeseseadme osadega, sh päikesekollektorseadme reguleerimismooduliga.
  • Hõlpsasti reguleeritav – Vitotronicu regulaatoril on nii graafiline kui ka tekstinäidik. Regulaatori teenindusmooduli saab paigaldada ka seinapaneeli.
  • Ülimugav vee soojendamine emailitud kahevalentse 170-liitrise kogumismahuti ja päikeseenergia soojusvahetitega.
  • MatriXi põleti laiendatud moodulvahemikuga 1 : 5. Värskelt integreeritud põlemist reguleeriv süsteem Lambda Pro Control kohandub gaasi liigi muutumisel põlemisega automaatselt. See tagab kõrge ja ühtlase energiatõhususe ning tagab turvalisuse tuleviku liberaliseeritud gaasituru ja biogeense gaasi segu korral.
  • Igati kompaktne – võtab ruumi vaid 0,4 m², mahub hõlpsasti igasse orva

Tõhususe normtase kuni 98% (Hs) / 109% (Hi)

Kondensatsioonikatel Vitodens 242-F tarbib vähem energiat, sest kasutab täiendavalt ka heitgaasisoojust. Tulemuseks on tõhususe normtase kuni 98% (Hs) / 109% (Hi).
See vähendab ilmselgelt nii teie küttekulu kui ka keskkonnasaastet.

Pikaajaline efektiivsus
Säästlikkusest ja pikaealisusest rääkides on parim valik vaid karastatud roostevaba teras. Sellepärast on seadmel Vitodens 242-F karastatud roostevabast terasest küttepind Inox-Radial, mis tagab vajaliku töökindluse ja pikaajalise kondenseerumistoime.

Kooskõlastatud: süsteemi tehnika.

„Tervik on rohkem kui selle osade summa.” Sellest ütlusest lähtuvalt ei paku Viessmann pelgalt eraldi küttekomponente, mis vastavad Viessmanni rangetele kvaliteedi-, töökindlus- ja tõhususstandarditele. Mõned tooted on ühendatud ühtsesse süsteemi, kus kõik detailid on omavahel kooskõlas. Ainult süsteemi paigaldatud komponentide ideaalne koostöö toob välja kogu novaatorlike kõrgtehnoloogiate võimsuspotentsiaali.

Viessmanni süsteemi tehnika kätkeb endas kõike, mis muudab kütmise usaldusväärseks ja ökonoomseks. Juhtmevaba kaugjuhtimispuldiga juhtseadis Vitotronic, võimas kuumaveemahuti Vitocell ülimugavaks vee soojendamiseks ja koguni kõrge kvaliteediga päikeseenergiaseadmed, tänu millele vähenevad küttekulud.