• (+372) 501 3082

Vitosol 200-F

Omadused:

Võimsus:

Brutopindala: 2.51 m²
Absorberi pindala: 2.32 m²
Optiline kasutegur (olenevalt absorberi pindalast): 82.4% (tüüp SV2C / SH2C), 81,8 (tüüp SV2D)
Kollektori tüüp: Lamekollektor

Vitosol 200-F – end õigustanud kollektor


Lõigake kasu neist eelistest

  • Kõrge tootlikkus
  • Sobivad paigaldamiseks katusele, lamekatusele, katusesse ja fassaadile
  • Võimalik paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt
  • Raami värv RAL-värvitoonides soovil tellitav
  • Püsivalt tihedad ümbritsevad kollektori raamid ja ühenduskohtadeta tihendid

Tarbevee soojendamiseks ja küttesüsteemi toetamiseks

Vitosol 200-F on suure tootlikkusega end õigustanud lamekollektorite seeria. See on universaalselt kasutatav ja paigaldatav nii horisontaalselt (tüüp SH2) kui ka vertikaalselt (tüüp SV2).

Seda ümbritsev pidevalt tihe alumiiniumraam tagab suure töökindluse. Heade tootlikkuse näitajate eest seisavad hea tõhus vahtmelamiinist soojusisolatsioon ja absorberid.

Ühtse ja harmoonilise disainiga kollektori raamid ja absorberi pinnad näivad tagasihoidlikult tumesinised. Soovi korral saab kollektori värvida kõigis RAL-värvitoonides.

Kiiresti ja lihtsalt paigaldatav

Lamekollektor Vitosol 200-F on eriti paigaldajasõbralik. Kuni kaksteist päikesekollektorit saab kiiresti ja turvaliselt üksteisega ühendada.

Katusekattesse integreerimiseks on saadaval eraldi mudel (tüüp SV2E / SH2E) servade kinnitamiseks. See moodustab harmoonilise ülemineku kollektori ja katuse ühenduskoha vahel.

Klaas on tihendatud elastse, ilmastiku- ja UV-kindla katkestusteta tihendi abil.

ESOP-online

ESOP-online annab teie käsutusse päikesekütteseadmete arvutusprogrammi, millega saate võrrelda erinevate toodete konstellatsioone ja kombinatsioone ning nende ökonoomsust.

Peale kõikide vajalike parameetrite sisestamist arvutab ESOP sisendenergia juhtväärtused ja nende alusel saadava süsteemi toodetava energiakoguse, samuti selle, kui palju üldisest energiavajadusest erinevad kombinatsioonid protsentuaalselt katavad.

ESOP-online