• (+372) 501 3082

Vitosol 200-T

Omadused:

Võimsus:

Brutopindala: 2,66 / 5,93 m² (9/18 toru)
Absorberi pindala: 1,63 / 3,26 m² (9/18 toru)
Optiline kasutegur (olenevalt absorberi pindalast): 70,1 / 72,5 % (9 /18 toru)
Kollektori tüüp: Vaakum-torukollektorid

Vitosol 200-T SPE – kollektor pikaliasendis paigaldamiseks


Lõigake kasu neist eelistest

  • Ideaalne suurematele, pikaliasendis paigaldatud rajatistele
  • Pidevalt suur jõudlus ilma määrdumisriskita
  • Suur torude vahekaugus vähendab varje
  • Väiksem ruumivajadus kui lamekollektorite korral
  • Vaakum-torukollektor Heatpipe-põhimõttel suure töökindluse jaoks

Paigaldus pikaliasendisse

Vaakum-torukollektor Vitosol 200-T SP2E on konstrueeritud spetsiaalselt pikaliasendisse paigaldamiseks suurtele rajatistele. Seejuures on kollektori survekadu oluliselt väiksem kui traditsioonilistel kollektoritel.

See pakub kõrgeid tootlikkuse näitajaid tänu torudes olevale vaakumile ja kogumissõlme tõhusale vahtmelamiinist soojusisolatsioonile.

Heatpipe-tehnika muudab selle töökindlaks. Vaakumtorudesse integreeritud absorberid hoiavad jõudluse pidevalt kõrgel tasemel.

Suur torude läbimõõt

Vitosol 200-T SPE torude suur läbimõõt tähendab juba tänu torudele suuremat absorberi pinda ja seega mitme mooduli kiiremat paigaldust. Tänu torukollektori suurele tootlikkusele vajab see vähem pinda kui lamekollektorid.

Torud asuvad üksteisest kaugemal ja nii väheneb määrdumisrisk. Lehed ja lumi võivad kergesti vahelt läbi libiseda. Peale selle tekib absorberpindade vahele oluliselt vähem varje.

Küttetoru põhimõte

Heatpipe-põhimõtte korral ei voola solaarvedelik otse torudes. Selle asemel aurustub kandevedelik küttetorus absorberi all ja annab soojuse Duoteci topelt-torusoojusvaheti kaudu solaarvedelikule edasi.