• (+372) 501 3082

Vitocal 200-G

Omadused:

Võimsus: 5.8–17.2 kW

Pealevoolutemperatuur: kuni 60 °C
Energiatõhususe klass: A++
Taotlus:Eramu, uus hoone

Vitocal 200-G – hinnalt atraktiivne soojuspump uusehitistele


Lõigake kasu neist eelistest

  • Kasutage maapinnast saadavat tasuta soojust
  • PV-seadmete abil omatoodetud elektri kasutamise optimeerimine
  • Müra ja vibratsioonivaba tänu optimeeritud mürasummutusega konstruktsioonile
  • "natural cooling" funktsioon koos NC-jahutusplokiga
  • Võimalik taotleda soetamiseks toetust
  • Mugav sooja- ja hea soojaveevarustus

Soojus maapinnast

Maa-vesi soojuspump Vitocal 200-G kasutab maapinna regeneratiivset soojust. Kuni 17,2 kW võimsusega sobib see uutele ehitatavatele ühepereelamutele. Tõhus kompressor tõstab pealevoolutemperatuuri kuni 60 °C. Lisaks on tagatud mugav sooja veega varustamine.

Lisaküte kiirendab põranda kuivamist

Ehitusettevõtjad oskavad hinnata Vitocal 200-G pakutavat lisakütet. Selle paigaldab teatud ajaks erialaettevõte ja see kiirendab põranda kuivamist.

Funktsiooni "natural cooling" regulaator on juba integreeritud. Valikvarustuse hulka kuuluva NC-jahutusplokiga jahutab soojuspump maja kuumadel suvepäevadel meeldiva temperatuurini.

Üksteisega kooskõlas: süsteemitehnika

„Tervik on enam kui selle osade summa.“ Sellest põhimõttest lähtudes ei paku Viessmann vaid üksikuid küttesüsteemi komponente, mis vastavad täpselt Viessmanni kõrgetele kvaliteedile, usaldusväärsusele ja tõhususele esitatavatele standarditele. Kõik tooted on pigem seotud kooskõlastatud terviksüsteemiks, milles kõik detailid üksteisega sobituvad. Sest ainult täiuslik süsteemi integreeritud komponentide koostöö kasutab ära kogu innovatiivse tipptehnika potentsiaali.

Viessmanni süsteemitehnika hõlmab kõike, mis moodustab usaldusväärse ja ökonoomse küttesüsteemi. Vitotronic-regulaator koos raadio teel juhitava kaugjuhtimissüsteemiga ja võimas Vitocell-soojaveesalvesti mugavaks tarbevee valmistamiseks kuni kvaliteetsete solaarseadmeteni küttesüsteemi kulusid säästvaks toetamiseks.