• (+372) 501 3082

Vitocal 200-S

Omadused:

Võimsus: 3 - 10,6 kW

COP vastavalt standardile EN 14511: kuni 4,6 (õhk 7 °C/vesi 35 °C) ja kuni 3,5 (õhk 2 °C/ vesi 35 °C)
Energiatõhususe klass: A
Taotlus: Eramu, uus ehitus ja moderniseerimine, kahepoolsed süsteemid

Vitocal 200-S – soodne alternatiiv uusehitistele ja moderniseerimisel


Lõigake kasu neist eelistest

  • Soodsa hinnaga usaldusväärne soojuspump.
  • Paindlik välisseadme paigaldus (püstiasendis, seinale).
  • Ümberpööratav töörežiim kütmiseks ja jahutamiseks.
  • Võimalik taotleda soetamiseks toetust (olenevalt asukohast)
  • Optimeeritud ise toodetud elektri kasutamine.

Vaikne ja tõhus

Vitocal 200-S on kaheosaline õhk-vesi soojuspump. Soojuspump võtab välisõhust selles sisalduva soojuse ja suunab kütmiseks vajaminevale temperatuuritasandile. Seejuures antakse kolm kuni neli korda rohkem energiat ära kui seade tööks vajab.

Soojuspumpa saab kasutada kas ainult kütmiseks või ümberpööratava töörežiimi korral kütmiseks ja jahutamiseks. Kombineerituna eluruumide ventilatsioonisüsteemiga on võimalik mugavalt tempereerida ka maja.

Vitocal 200-S sobib eelkõige uusehitistele või moderniseerimisel kasutatavatele kahevalentsetele süsteemidele. Suurema võimsuse saavutamiseks võib teha mitmest Vitocal 200-S kaskaadi.

Üksteisega kooskõlas: süsteemitehnika

„Tervik on enam kui selle osade summa.“ Sellest põhimõttest lähtudes ei paku Viessmann vaid üksikuid küttesüsteemi komponente, mis vastavad täpselt Viessmanni kõrgetele kvaliteedile, usaldusväärsusele ja tõhususele esitatavatele standarditele. Kõik tooted on pigem seotud kooskõlastatud terviksüsteemiks, milles kõik detailid üksteisega sobituvad. Sest ainult täiuslik süsteemi integreeritud komponentide koostöö kasutab ära kogu innovatiivse tipptehnika potentsiaali.

Viessmanni süsteemitehnika hõlmab kõike, mis moodustab usaldusväärse ja ökonoomse küttesüsteemi. Vitotronic-regulaator koos raadio teel juhitava kaugjuhtimissüsteemiga ja võimas Vitocell-soojaveesalvesti mugavaks tarbevee valmistamiseks kuni kvaliteetsete solaarseadmeteni küttesüsteemi kulusid säästvaks toetamiseks.