• (+372) 501 3082

Vitocal 222-G

Omadused:

Võimsus: 5.9–10 kW

Salvesti maht: 170 liitrit
Energiatõhususe klass: A++ / A+
Taotlus: Eramu, uus hoone

Vitocal 222-G – soojuspump soodsa hinnaga


Lõigake kasu neist eelistest

  • Kompaktsed mõõtmed väikese ruumivajaduse jaoks
  • Integreeritud 170-liitrine soojaveesalvesti
  • Ventilatsiooniseadme Vitovent 300-F juhtimine soojuspumba regulaatori abil
  • PV-seadmete abil omatoodetud elektri kasutamise optimeerimine
  • Integreeritud energiasäästlikud kõrgefektiivsed pumbad

Tõhus, kompaktne ja soodne

Vitocal 222-G on soodne ja kompaktne soojuspumbasüsteem. Sisse ehitatud 170-liitrine soojaveesalvesti hoolitseb piisava tarbeveevarustuse eest. Väikese paigalduspindala ja kuni 10 kW võimsuse tõttu soovitame soojuspumpa kasutada eelkõige uutes ehitatavates ühepereelamutes. 60 °C pealevoolutemperatuur on piisav mugavaks sooja veega varustamiseks. Standardvarustusse kuulub küttevee läbivoolusoojendi.

Kasutajasõbralik ja alati kättesaadav

Vitotronic-regulaator muudab soojuspumba käsitsemise äärmiselt lihtsaks. Kahtluse korral piisab abiklahvi vajutamisest. Lisaks sellele on soojuspumpa Vitocal 222-G Vitotroli rakenduse kaudu võimalik kõikjalt nutitelefoni või tahvelarvutiga juhtida.

Üksteisega kooskõlas: süsteemitehnika

„Tervik on enam kui selle osade summa.“ Sellest põhimõttest lähtudes ei paku Viessmann vaid üksikuid küttesüsteemi komponente, mis vastavad täpselt Viessmanni kõrgetele kvaliteedile, usaldusväärsusele ja tõhususele esitatavatele standarditele. Kõik tooted on pigem seotud kooskõlastatud terviksüsteemiks, milles kõik detailid üksteisega sobituvad. Sest ainult täiuslik süsteemi integreeritud komponentide koostöö kasutab ära kogu innovatiivse tipptehnika potentsiaali.

Viessmanni süsteemitehnika hõlmab kõike, mis moodustab usaldusväärse ja ökonoomse küttesüsteemi. Vitotronic-regulaator koos raadio teel juhitava kaugjuhtimissüsteemiga ja võimas Vitocell-soojaveesalvesti mugavaks tarbevee valmistamiseks kuni kvaliteetsete solaarseadmeteni küttesüsteemi kulusid säästvaks toetamiseks.