• (+372) 501 3082

Vitocal 222-S

Omadused:

Võimsus: 3 -10.6 kW

COP vastavalt standardile EN 14511: kuni 5,1 (õhk 7 °C/vesi 35 °C) kuni 3,8 (õhk 2 °C/vesi 35 °C)
Energiatõhususe klass: A++ / A+
Taotlus: Eramu, uus ehitus ja moderniseerimine

Vitocal 222-S – hinna poolest atraktiivne kaheosaline soojuspump


Lõigake kasu neist eelistest

  • Teineteisest eraldatud vaikne siseruumi seade ja õhku pumpav välisseade
  • Välisseadme paindlik paigaldus ja montaaž
  • Siseseadme kompaktsed mõõdud köögimööblisse paigaldamiseks
  • Mugav soojaveevarustus tänu 170-liitrisele salvestile
  • Optimeeritud ise toodetud elektri kasutamine

Kompaktne kaheosaline soojuspump Vitocal 222-S on hinnalt atraktiivne energiatootmiskeskus uutele ühepereelamutele. Valikvarustusse kuuluva soojakoguse loenduri paigaldamisel saab selle soojuspumba soetada toetuse abil.

Vitotronic 200 regulaatori graafiline juhtpaneel hoolitseb, et käsitsemine oleks lihtne ja mugav. Suur ekraan on valgustatud, kontrastne ja seda on kerge lugeda.

Kütmine ja jahutamine

Vitocal 222-S on valikuliselt võimalik kasutada kui lihtsalt küttesüsteemi või siis kütmiseks ja jahutamiseks. Kombineerimine eluruumide ventilatsiooniseadmega pakub see mugavat võimalust ruumide tempereerimiseks.Tõhus ja kompaktne kodutehnikakeskus kütmiseks, jahutamiseks, vee soojendamiseks ja ventilatsiooniks

Vitocal 222-S rohkearvulised võimsus- ja varustusvariantide kombinatsioonid koos eluruumide ventilatsiooniseadmega Vitovent 300-F võimaldavad kohandada kodutehnikakeskuse hoone energiavajaduse kohaselt ja nii sobib see eriti uusehitistele.

Energiasäästlikku küttesüsteemi täiendab eluruumide venilatsiooniseadme Vitovent 300-F tõhus soojustagastussüsteem. Süsteemide kombineerimisega saavutatakse kuni 98% soojustagastus. Passiivmajas võib süsteemide kombinatsiooni kasutada ka õhu kütmiseks. Seejuures võimaldab valikuna saadaolev hüdrauliline kütteringlus soojendada sissetulevat õhku.

Sobib köögimööblisse

Siseseade sobib oma 60 cm laiusega ideaalselt köögimööblisse ja on oma 0,4m² suuruse paigalduspindalaga eriti ruumisäästlik. Õhku pumpava välisseadme võib paigaldada püstiasendisse või kinnitada seinale.

Üksteisega kooskõlas: süsteemitehnika

„Tervik on enam kui selle osade summa.“ Sellest põhimõttest lähtudes ei paku Viessmann vaid üksikuid küttesüsteemi komponente, mis vastavad täpselt Viessmanni kõrgetele kvaliteedile, usaldusväärsusele ja tõhususele esitatavatele standarditele. Kõik tooted on pigem seotud kooskõlastatud terviksüsteemiks, milles kõik detailid üksteisega sobituvad. Sest ainult täiuslik süsteemi integreeritud komponentide koostöö kasutab ära kogu innovatiivse tipptehnika potentsiaali.

Viessmanni süsteemitehnika hõlmab kõike, mis moodustab usaldusväärse ja ökonoomse küttesüsteemi. Vitotronic-regulaator koos raadio teel juhitava kaugjuhtimissüsteemiga ja võimas Vitocell-soojaveesalvesti mugavaks tarbevee valmistamiseks kuni kvaliteetsete solaarseadmeteni küttesüsteemi kulusid säästvaks toetamiseks.