• (+372) 501 3082

Vitocal 242-G

Omadused:

Võimsus: 5.9–10 kW

Salvesti maht: 220 liitrit
Energiatõhususe klass: A++ / A+
Taotlus: Eramu, uus hoone

Vitocal 242-G – soojus loodusest moodsatele ühepereelamutele


Lõigake kasu neist eelistest

  • Väike ruumivajadus
  • 220-liitrine solaarsalvesti ja -regulaator
  • Valikul saadaoleva ventilatsiooniseadme Vitovent 300-F juhtimine soojuspumba regulaatori abil
  • PV-seadmete abil omatoodetud elektri kasutamise optimeerimine
  • Integreeritud energiasäästlikud kõrgefektiivsed pumbad

Optimaalne maa- ja päikeseenergia kasutamine

Maa-vesi soojuspump Vitocal 242-G on keskkonnasõbraliku energiasüsteemi aluseks. See kasutab kütmiseks maasoojust ja lisaks on valmistatud ette päikesekütteseadmega ühendamiseks.

Kollektorite abil kasutatakse tasuta päikeseenergiat joogivee soojendamiseks. Selleks on integreeritud 220-liitrine salvesti. PV-seadme abil toodetud elektrit võib kasutada soojuspumba käitamiseks.

Ühepereelamu kütmine ja ventileerimine

Vitocal 242-G pakub ka võimalust juhtida ventilatsiooniseadet Vitovent 300-F soojuspumba regulaatori abil. Mõlemad seadmed kokku moodustavad ühepereelamu jaoks kompaktse, ruumisäästliku süsteemi.

Üksteisega kooskõlas: süsteemitehnika

„Tervik on enam kui selle osade summa.“ Sellest põhimõttest lähtudes ei paku Viessmann vaid üksikuid küttesüsteemi komponente, mis vastavad täpselt Viessmanni kõrgetele kvaliteedile, usaldusväärsusele ja tõhususele esitatavatele standarditele. Kõik tooted on pigem seotud kooskõlastatud terviksüsteemiks, milles kõik detailid üksteisega sobituvad. Sest ainult täiuslik süsteemi integreeritud komponentide koostöö kasutab ära kogu innovatiivse tipptehnika potentsiaali.

Viessmanni süsteemitehnika hõlmab kõike, mis moodustab usaldusväärse ja ökonoomse küttesüsteemi. Vitotronic-regulaator koos raadio teel juhitava kaugjuhtimissüsteemiga ja võimas Vitocell-soojaveesalvesti mugavaks tarbevee valmistamiseks kuni kvaliteetsete solaarseadmeteni küttesüsteemi kulusid säästvaks toetamiseks.