• (+372) 501 3082

Vitocal 333-G

Omadused:

Võimsus: 5.9–10.3 kW

Salvesti maht: 170 liitrit
Energiatõhususe klass: A++ / A+
Taotlus: Eramu, uus hoone

Vitocal 333-G – kompaktne kütte- ja jahutussüsteem


Lõigake kasu neist eelistest

  • Kompaktsed mõõtmed väikese ruumivajaduse jaoks
  • Integreeritud 170-liitrine soojaveesalvesti
  • "natural cooling" funktsioon
  • Valikuna saadaoleva ventilatsiooniseadme Vitovent 300-F juhtimine soojuspumba regulaatori abil
  • PV-seadmete abil omatoodetud elektri kasutamise optimeerimine

Kütab talvel, jahutab suvel

Vitocal 333-G on eriti kompaktne soojuspumpade süsteem. Soojuspumbal on sisse ehitatud 170-liitrine soojaveesalvesti. Lisaks on seade saadaval integreeritud jahutusfunktsiooniga "natural cooling". Seejuures võetakse palavatel suvepäevadel kütteringlusest soojust ja suunatakse maapinda.

Väikese paigalduspindala ja kuni 10,3 kW võimsuse tõttu soovitame soojuspumpa kasutada eelkõige uutes ehitatavates ühepereelamutes. 65 °C pealevoolutemperatuur on piisav tagamaks mugavat soojaveevarustust. Tõhus jahutusringlus ja energiasäästlik kõrgefektiivne ringluspump aitavad hoida käituskulud madalad.

Kasutajasõbralik ja alati kättesaadav

Vitotronic-regulaator muudab soojuspumba käsitsemise äärmiselt lihtsaks. Kahtluse korral piisab abiklahvi vajutamisest. Lisaks sellele on soojuspumpa Vitocal 333-G Vitotroli rakenduse kaudu võimalik kõikjalt nutitelefoni või tahvelarvutiga juhtida.

Üksteisega kooskõlas: süsteemitehnika

„Tervik on enam kui selle osade summa.“ Sellest põhimõttest lähtudes ei paku Viessmann vaid üksikuid küttesüsteemi komponente, mis vastavad täpselt Viessmanni kõrgetele kvaliteedile, usaldusväärsusele ja tõhususele esitatavatele standarditele. Kõik tooted on pigem seotud kooskõlastatud terviksüsteemiks, milles kõik detailid üksteisega sobituvad. Sest ainult täiuslik süsteemi integreeritud komponentide koostöö kasutab ära kogu innovatiivse tipptehnika potentsiaali.

Viessmanni süsteemitehnika hõlmab kõike, mis moodustab usaldusväärse ja ökonoomse küttesüsteemi. Vitotronic-regulaator koos raadio teel juhitava kaugjuhtimissüsteemiga ja võimas Vitocell-soojaveesalvesti mugavaks tarbevee valmistamiseks kuni kvaliteetsete solaarseadmeteni küttesüsteemi kulusid säästvaks toetamiseks.