• (+372) 501 3082

Vitocal 343-G

Omadused:

Võimsus: 5.9–10.3 kW

Salvesti maht: 220 liitrit
Energiatõhususe klass: A++ / A+
Taotlus: Eramu, uus hoone
COP vastavalt standardile EN 14511: kuni 4,7 (Maa 0 °C/vesi 35°C)

Vitocal 343-G – kompaktne süsteem ühepereelamutele


Lõigake kasu neist eelistest

  • Päikesekollektoriga ühendamiseks ette valmistatud
  • Kompaktsed mõõtmed väikese ruumivajaduse jaoks
  • Integreeritud 220-liitrine soojaveesalvesti
  • Valikuna saadaoleva ventilatsiooniseadme Vitovent 300-F juhtimine soojuspumba regulaatori abil
  • PV-seadmete abil omatoodetud elektri kasutamise optimeerimine

Kaasas solaarsüsteemi regulaator

Vitocal 343-G on eriti kompaktne soojuspumpade süsteem. Sellel on sisseehitatud 220-liitrine veesalvesti ning see on ette valmistatud solaarseadmega ühendamiseks. Selleks on regulaator juba süsteemi integreeritud. Väikese paigalduspindala ja kuni 10,3 kW võimsuse tõttu soovitame soojuspumpa eelkõige uutele ehitatavatele ühepereelamutele.

65 °C pealevoolutemperatuur on piisav tagamaks mugavat soojaveevarustust. Energiasäästlikud pumbad aitavad hoida käituskulud madalad. Vaevu kuuldava töömüra ja tõhusa mürasummutuse tõttu võib Vitocal 343-G paigaldada ka eluruumide lähedusse, näiteks majapidamisruumi.

Kasutajasõbralik ja alati kättesaadav

Vitotronic-regulaator muudab soojuspumba käsitsemise äärmiselt lihtsaks. Päikeseenergia kogus ja kütte tunnusjooned kuvatakse tekstina ja graafilistel näidikutel. Lisaks sellele on soojuspumpa Vitocal 343-G Vitotroli rakenduse kaudu võimalik kõikjalt nutitelefoni või tahvelarvutiga juhtida.

Üksteisega kooskõlas: süsteemitehnika

„Tervik on enam kui selle osade summa.“ Sellest põhimõttest lähtudes ei paku Viessmann vaid üksikuid küttesüsteemi komponente, mis vastavad täpselt Viessmanni kõrgetele kvaliteedile, usaldusväärsusele ja tõhususele esitatavatele standarditele. Kõik tooted on pigem seotud kooskõlastatud terviksüsteemiks, milles kõik detailid üksteisega sobituvad. Sest ainult täiuslik süsteemi integreeritud komponentide koostöö kasutab ära kogu innovatiivse tipptehnika potentsiaali.

Viessmanni süsteemitehnika hõlmab kõike, mis moodustab usaldusväärse ja ökonoomse küttesüsteemi. Vitotronic-regulaator koos raadio teel juhitava kaugjuhtimissüsteemiga ja võimas Vitocell-soojaveesalvesti mugavaks tarbevee valmistamiseks kuni kvaliteetsete solaarseadmeteni küttesüsteemi kulusid säästvaks toetamiseks.